Jakie zaproszenia na ślub wybrać? Kilka faktów i porad.

pasuje do naszego wesela.Wybór ślubnych zaproszeńKwestie zaproszeń ślubnych to nie lada kłopot w planowaniu wesela. Często zdarza się bowiem, że para młoda ma odmienne gusta i ciężko dopasować pasujący wzór kartki. Problemy są te

Jakie zaproszenia na ślub wybrać? Kilka faktów i porad. Czasem nadchodzi ta chwila w naszym życiu kiedy trzeba wysłać zaproszenia weselne. Na początek jednak warto przejrzeć kilka wzorów na , by znaleźć kartę, która perfekcyjnie pasuje do naszego wesela.

Wybór ślubnych zaproszeń

Kwestie zaproszeń ślubnych to nie lada kłopot w planowaniu wesela. Często zdarza się bowiem, że para młoda ma odmienne gusta i ciężko dopasować pasujący wzór kartki. Problemy są też z napisaniem tekstu na zaproszenie, czy wybranie koperty.

Mnogość rodzajów zaproszeń wcale nie ułatwia zadania: wycinane, koronkowe, na grubym papierze, pozłacane, składane, proste. Można spędzić naprawdę dużo czasu szukając czegoś dla siebie, może dlatego sporo par decyduje się na zamówienia indywidualnych wzorów przez nich przygotowanych?


Karty zaproszeniowe na ślub

Ślub to ważne wydarzenie, a zaproszenia na niego muszą być odpowiednio dobrane do stylu w którym wesele jest organizowane. Jest to kolejna ważna rzecz na liście przyszłego małżeństwa i nie należy jej pomijać.

Przygotowanie zaproszeń samemu może wymagać zbyt dużej ilości czasu, który przecież jest też potrzebny przy organizacji innych spraw związanych z zamążpójściem. Dlatego wiele par decyduje się na zamówienie gotowych zaproszeń, albo jedynie jest projektują i dają do realizacji drukarni internetowej lub studia kart i zaproszeń.


Quilling- szuka ozdabiania

Quilling (ang. ?nawijać na pióro lub rurkę?1) technika z rodzaju papieroplastyki (zwana też papierowym filigranem) służąca do tworzenia ozdób z wąskich pasków papieru zwiniętych w kształt sprężyny spiralnej i odpowiednio uformowanych przez zagniecenie zewnętrznych warstw papieru.

Przygotowane elementy najczęściej naklejane są na zdobioną powierzchnię tak, że powierzchnia paska papieru jest w stosunku do niej prostopadła. Rzadziej z elementów skleja się samodzielne kompozycje dekoracyjne. Technika wywodzi się prawdopodobnie z jubilerskiej techniki filigranu.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Quilling